Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NZXT Kraken X61 - zapojení

Zdravím,

rozhodl jsem se, že svůj aktuální vzduchový chladič vyměním za něco lepšího, a tak jsem si vybral NZXT Kraken X61, ale nevím,
jak to zapojit. Ventilátory casu mám zapojeny rovnou do zdroje, takže nemám obsazené žádné fany. A tak se chci zeptat kam zapojit pumpu a kam fany ?

Předem díky :)

loading...

Jaky mas dovod menit vzduchovy chladic? Za normalnyc hokolnosti na to dovod ziaden neni.

Veci sa zapajaju podla toho co ma (alebo moze) byt regulovane a co ne. Pumpa asi moc regulovana byt nemoze tak to bude mat asi molex, fan je otazka ci regulovat alebo ne, ak regulovat tak do cpu fan ak ne tak to je jedno.

idle = 35-40 stupňů a po 10 minutách 100% zátěže leze i k 85 a dál jsem to raději nezkoušel.. CPU mám teprve týden, ale zjistil jsem, že ty teploty nejsou nejhezčí a tak jsem se rozhodl pro výměnu.. Jinak mě nezabije 3 tisíce za chlazení. Furt lepší než novej procák za 20 tisíc, protože se uškvaří.

Nic neuškvaříš, jelikož procesory jsou blbůvzdorné a automaticky se při přehřátí vypnou, tedy pokud je vše na desce nerozhrabané = v základním nastavení.
(buďto nemáš chladič řádně namonťený, nebo ti nefunguje správně točák a nebo máš mizernou výměnu luftu v krabici, jinak teplota v zátěži/testy by měla být do 70°C)

Zas takový debil nejsem, abych neuměl namontovat chladič a venťáky. V bedně mám 3 ventilátory a chladič je namontován správně. (přemontovat ho mě už taky napadlo) Jinak ten luft je taky v pohodě. Předtím jsem pod tímhle chladičem měl i5 2500K a měla zhruba 60-65 stupňů.

No těch hlučnejch kusů je víc než dost a začnou hučet třeba i po měsíci dvou a hluk není na reklamaci o kvalitě matroše si taky nedělám iluze něco ti rupne vyzkratuješ/odkouříš Pc a smůla tohle na reklamaci neuhraješ.Projeď si fora ohledně vodního chlazení cena začíná od 8000 vejš.....

Aj tak mozes skusit tie predne odpojit, alebo to testovat pri otvorenej bedni, potom bedna nehra rolu. CPU chladic orientovat smerom dozadu.
Ak si tam nedal kilo pasty a si si isty ze su spravne zaaretovane vsetky uchyty (ze neni sikmo) a bude tam 85 aj pri otvorenej bedni, tak potom nestaci chladic.

No, fan mám dopředu. Dal jsem ho směrem dozadu a otevřel bočnici. Udělal jsem 15 minutovou zátěž na zhruba 80% a teplota byla 83 stupňů. Takže je to chladičem. Jinak jako to se ten vodník může podělat a vytýct ?

Seš si moc jistej kdekoliv v napojení může odejít třeba těsnění atd a máš to hned je to nízká řada a tam nebude buhví co navíc i kvalitní se může pohnojit podle fota asi poznáš kulový co tam bylo za hadice podívej se na High end na YT co se dává(a guma nemůže zpuchřet rupnoout?,na jiný poradně někdy minulej rok tam maník psal jak se mu to pohnojilo u napojení na CPU hadice rupla a PC komplet v hajzlu třeba náhoda ale).Jinak když to tazatel chce tak ať si ho koupí víc k tomu nemám.

Vidíš tam nějakou gumu když to máš za super kvalitu? Ca 16 min je to High end Pc,jinak já nevím proč to ruplo jemu jak jsem psal zažil jsem maníka na jiný poradně co mu to odrovnalo Pc ,asi jeden případ z xxx ale stát se může hadice třeba u hajzlíku ti taky začne někdy téct u těsnění nebo rupne (i když tam je teda větší tlak).Jako já ti nechci nic rozmlouvat řek jsem jenom svůj názor jestli ho chceš tak si ho kup...(jinak můžeš napsat sem jestli někdo odpoví na dotazi ,ale stratos to píše jasně.www.czc.cz)

www.youtube.com