Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koncovka .swf

Na internete som si stiahol filmiky s koncovkou 123.swf doma na PC mi nejdu, aky treba na to free program alebo co to vlastne je?

do Google jsem zadal "swf extension", zmáčknul jsem ENTER, kliknul jsem na první odkaz a... jsem v prdeli, píše to nějakým cizím jazykem. Co včil Karle?

(nic ve zlým, já jen, že návštěvník poradny obvykle vládne pouze češtinou a to někdy dost bídnou)

Vidím tabulku s několika klikačkama (já umím anglicky ale dejmetomu že neumím), z nichž na jedné je nápis Download Now. Jako správná lama tuším, že download asi znamená stáhnout. Logicky, tedy z pohledu lamy logicky, budu klikat tam, protože tam přece stáhnu program na přehrávání swf. Ale ouha! odkaz vede kamsi do prd.... na ActiveShopper. Jak mám vědět, co znamená Macromedia? Já potřebuju stáhnout program na přehrávání, takže Download a jedeeeeem. "Kua jaktože to nepřehrává? Co jste mi to sakra poradili?"