Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koncovka .swf

Na internete som si stiahol filmiky s koncovkou 123.swf doma na PC mi nejdu, aky treba na to free program alebo co to vlastne je?

do Google jsem zadal "swf extension", zmáčknul jsem ENTER, kliknul jsem na první odkaz a... jsem v prdeli, píše to nějakým cizím jazykem. Co včil Karle?

(nic ve zlým, já jen, že návštěvník poradny obvykle vládne pouze češtinou a to někdy dost bídnou)