Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro a vypínání

1) Mám problém (:-D jako většina teda) ... mám napojené na kompl repráky od hifi. Hrají oba, ale jeden z nich není vůbec slyšet, - přes ten druhý. Nevím, jak na to, vyvážený to mám v komplu dobře, a když na hifi nastavím, aby to šlo víc i do toho druhýho, tak to zase není ten dobrej poslech ... zmizí basy atd. ;) Díky za rady, jak to nějak nastavit.

2)Počítáč se nevypíná. Klasický způsob vypnutí, na obrzovce naskočí jen - vypínání - a dál žádné reakce. Díky.

ad 2

Před používáním nebo při problémech je vhodné ověřit, zda všechny komponenty splňují standard APM nebo ACPI.
Chybné ovladače nebo zařízení nevyhovující specifikaci APM nebo ACPI (nejčastěji starší zařízení na sběrnici ISA) mohou vyvolat potíže mající za následek potíže při vypínání nebo používání úsporných režimů. Příkladem může být standardní ovladač VGA. Dokud není aktualizován správným ovladačem od výrobce, není dostupné používání úsporných režimů.
Počítač se nevypne a na obrazovce zůstane zobrazena zpráva "Nyní můžete počítač vypnout". - Počítač nepodporuje řízení spotřeby nebo není řízení spotřeby zapnuto. V případě používání APM zkontrolujte, zda je zapnuta podpora APM. Pokud není, zkuste ji zapnout a vyzkoušejte, zda byl problém odstraněn a nejsou s používáním APM žádné potíže. Na počítačích, kde si systém není jist, zda APM bude pracovat bez problémů, je ve výchozím nastavením ponecháno APM vypnuté.

viz index.php

takze ovladace
rizeni spotreby

Takže k těm reprákům, v pořádku jsou určitě, protože na hifi mi hraje i normál rádio a přitom je to v pořádku na obou dvou. Ale jakmile přepnu na hifi na "video" nebo-li kompl tak už to tak super není vyvážený.
No a k tomu vypínání, mám to nastavené stejně jako na obrázku .

1. Zastrc poriadne konektor do zvukovky, skontroluj nastavenia mixera (vpravo dole)
2. preinstaluj ovladace (doska, grafika, atd), skus vypinat rucne programy ak mas nieco pospustane (firewall, antivir, atd.) pred vypnutim, skus povyberat zariadenia z USB...