Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro a vypínání

1) Mám problém (:-D jako většina teda) ... mám napojené na kompl repráky od hifi. Hrají oba, ale jeden z nich není vůbec slyšet, - přes ten druhý. Nevím, jak na to, vyvážený to mám v komplu dobře, a když na hifi nastavím, aby to šlo víc i do toho druhýho, tak to zase není ten dobrej poslech ... zmizí basy atd. ;) Díky za rady, jak to nějak nastavit.

2)Počítáč se nevypíná. Klasický způsob vypnutí, na obrzovce naskočí jen - vypínání - a dál žádné reakce. Díky.

1. Zastrc poriadne konektor do zvukovky, skontroluj nastavenia mixera (vpravo dole)
2. preinstaluj ovladace (doska, grafika, atd), skus vypinat rucne programy ak mas nieco pospustane (firewall, antivir, atd.) pred vypnutim, skus povyberat zariadenia z USB...