Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční DVD mechanika - zakázaná nějaká služba ve win7 ?

Win7 64 b. Už před časem jsem zjistil, že mi v Počítač na nb nezobrazuje DVD mechanika v nb. NB není už nejnovější. Nespěchalo to, tak jsem to neřešil. Jen jsem pro jistotu koupil externí Samsung SE 218. Až dnes potřebuji na tomhle nb pracovaz s DVD a ta ext. mechanika po zapojení do usb, ( kde flashdisk a mobil fungují ) nereaguje. Tedy po vložení dvd zabliká led a a zatočí se medium, ale system mechaniku nezobrazí.

Omlouvám se, musím na chvíli odběhnout.
Pokud něco někoho napadne, budu rád.
Musím přiznat, že jsem před časem zkoušel zakazovat nějaké chujoviny ve službách. No hlavně co se jmenovalo Aple ... . Ale to by snad nemělo mít vliv na dvd mechaniku?

Edit:
Vložené flashdisky, připojený mobil, kartu z foťáku, ten nb vidí normálně.