Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI a DVI-I

Ahoj vlastním projektor benq mp620 a mam ps3 , ale tento projektor nemá vstup na HDMI ale ma tam vstum na DVI-I 24 +5 pinu existuje nejaka redukce nebo nejaky kabel který by obsahoval HDMI a z Druhého konce DVI-I (24+5) a hlavne at nestoji "miliony" :)

Tak si to bud nejak blbo zapojil, alebo si neprepol vystup spravne vo Win alebo vstup na tom projektore.
Alebo ten kram vobec nevie DVI ale len VGA (to su tie tvoje 4piny), to by ale musel byt vyrobca uplny idiot (moze byt, nehadam sa). Potom potrebujes prevodnik na VGA.

To k tomu projektoru nedodavaju navod? Web vyrobcu.

DVI-I znamena digitalny + analogovy. Pouzijes jedno z toho. Bud tych 24 digitalnych, alebo 4 analogove. Obe naraz je nezmysel, to by si prenasal 2 obrazy.

A ked tam vyrobca dal DVI konektor pricom nepodporuje 24pinov z 28, tak je vyrobca imbecil. (a normalne je predpokladat ze DVI-D kabel bude fungovat, a nieco asi robis blbo)