Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil a Tablet

Ahoj potřebuju vybrat tablet a mobil ale vubec se v těch značkách nevyznám..
1 mobil.
Chci mobil max do 14 000.
Chci at te top v téhle kategorii
a tablet tak do 7-8 000 :)
Díky moc

Jestli by ti nevadil iOS, tak doporučuji někde ve slevě sehnat iPhone 5S. Je to hodně spolehlivej telefon, kterej se ti nebude sekat a tak. A kdyby si vzal iPhone, tak k tomu vem i iPad. Vem třeba iPad Mini 2. Platí pro něj to samý co jsem napsal o iPhonu.

To asi ne. Jinak P8 by asi byla možná vhodná volba, ale pan tazatel si nechce nechat poradit. Přijde mi spíš, že přišel propagovat zasekaný Samsung a ne se zeptat, ale dobře. Jinak já jsem k iPhonu přišel jak slepý k houslím (díky hodně velké slevě od operátora). Normálně bych si ho za ty peníze asi nekoupil, ale musím říct, že je to suprovej pomocník a ještě se mě nikdy nesekl a nenechal mě ve štychu (Třeba u minulého telefonu se mi nejednou sekla navigace a já opravdu nevěděl kam jet a trvalo 5 minut než se vzpamatovala a já už byl jinde než si představovala). :D

Hele, asi takhle. Názor na iPhone sis udělal, ale zvláštní je, že 95% lidí si myslí něco jinýho, ale to tu řešit nebudu. Hlavní je tohle: Jestli chceš lidem říkat párku, tak nečekej, že ti tu někdo poradí! Uvědom si, že já a spoustu dalších tady to děláme ZADARMO a pak, aby nám tady lidi ještě nadávali? Tak to ne.

Udělal už dávno.. A nezlob se začal sis možná by ses taky mohl zamyslet nad svým chováním.. Iphone je prostě předražený jediné co tam je dobře je systém zbytek má konkurence lepší.. A chlapi dík p8 vypadá hodně zajímavé :O jinak p8 vs g3 jaký by jste vzali?

Nevím, ale dost možná to bylo i na mě. Omluvu beru. Já se taky přiznám, že jsem se poměrně naštval, ale uznej sám, že když se tu někdo snaží pomoct (navíc zadarmo) a pak mu ještě někdo nadává (už jsem tu viděl daleko víc případů), tak to asi není úplně ideální.

I když pravda, že tohle není fórum, ale poradna. Ale jako já taky něco snesu, ale když mi tady někdo začne nadávat do párků (poněkud zvláštní nadávka :D), tak už se mi to taky nelibí a věřím, že by se ti to taky nelíbilo).