Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uspávání monitoru

Dobrý den.
Při přehrávání online videa prostřednictvím přehrávače HTML5 (např. na YouTube) se mi po 20 minutách nečinnosti vypne monitor i přes to, že je video spuštěné na celou obrazovku. Poraďte prosím jak tomu zabránit. Díky

Win10, IE 11

Díky všem za reakce na můj dotaz...
Nerad bych vypínal uspávání monitoru (mám nastaveno po 10 min nečinnosti) ani celkový přechod do režimu spánku (mám nastaveno po 20 min nečinnosti)

Přepnout zpět na Flash se mi nedaří (respektive nevim jak na to) - na stránce html5 možnost zapnout/vypnout HTML5 už není (kdysi to tam bylo).

Netreba ani hybat mysou (kto take blbosti vobec programuje) staci poslat jednu WinAPI fciu. Ja som si na to kedysi naprogramoval aplikaciu (tak na 20riadkov aj s ikonou v systray :) ked nam v robote nanucovali sleep po 10minutach kym som sa nezacal dementoadminovi poriadne rozculovat, ale mam ju doma, pripadne ju sem vlozim vecer ak nezabudnem.

Samozřejmě, že flash nainstalovaný (i aktualizovaný) mám.
Dá se vůbec někde nastavit, aby se přehrávání pomocí flash preferovalo před přehráváním pomocí HTML5?

Zkouším teď tu možnost vypnout uspávání monitoru úplně: V nastavení Napájení a režim spánku" jsem nastavil vypínání monitoru na "nikdy" a přechod do režimu spánku jsem nechal na "20 min".
Zkouším jak se to bude chovat...