Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kerio blokuje AVG

Lidičky mám vážný problém! Mám AVG 7.5 a Kerio 4.3.635. Měsíce žily vedle sebe a dnes když se AVG aktualizovalo z verze 7.5.438 na verzi 7.5.448 nejde spustit. Vlastně jde ale jenom když vypnu Kerio, rád bych ale měl jak Kerio tak AVG funkční. V Keriu AVG neblokuju, je to jediná aplikace co má vše dovoleno. Reinstalace ani restart PC nepomáhá. Prosím pomůže mi někdo?

snazil se ti naznacit ze se nejprva musi nainstalovat avg a az pak kerio - zrejme neni jina cesta - vyzkousej - odinstalni oba dva v keriu si importuj pravidla restartni a instalni avg restart instalni kerio restart

neee pet slozek !!

EXPORTUJ kamkoliv soubor ktery si sam pojmenujes .. treba moje zaloha keria

EDIT: zacina se nam to smodrchat zalohovani nastaveni keria neni zivotne dulezite

dulezite je ty instalace a odinstalace

exportem z keria se ulozi veskere nastaveni do jednoho souboru
ten lze jakkoliv pojmenovat a ulozit taky kamkoliv

je to prima vec aby se po nove instalaci nemuselo kerio znova nastavovat

dam priklad
kerio
export
otevre se karlovo okno
klikni na ikonu plocha
do nazvoveho radku napis zaloha keria

vysledek soubor zaloha keria.cfg umistena na plose

Ach jo.

Popravdě s tvým přístupem dělá firewall (personální "firewall") víc škody než užitku - nevíš nic ani o TCP/IP ani o aplikacích které máš. Všechno to vypni a zapni si interní XP SP2 firewall. Dělá co má a nedá se na tom nic zkazit. To je dobře míněná rada, ne nějaké rýpání, dělám to s velkým úspěchem u většiny svých netechnicky zaměřených známých.