Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafické karty

Zdravím rád bych slyšel názory zde moudřejších lidí než jsem já zda jsi mám koupit MSI VGA GTX 970 GAMING 4GB a nebo MSI VGA GTX 960 GAMING 4GB slyšel jsem jen asi od dvou lidí že 960 je nějak špatná tak chci slyšet názor od vás za každou radu předem děkuji :)

Nvidia tak si to kup.
Nedoplatil? To vám nvidia fakt vymývá mozky nebo co?
r9 390 bere jen 100w navíc. Jestli paříš 24 hodin denně.
Tvl. hlavně že lidi zajímá 100w na kartě, ale že jim běží televize,nabíječka do mobilu a další ptákoviny 24 hodin denně to už nikomu nevadí.
Asi tak když někdo má obchod 50 metrů od baráku a pojede tam autem.
Nemluvím o tom, že gtx 970 jsem měl taky, chtěl jsem zkusit proč je tak chválena. Ale nic moc. Osekaná 3,5GB. A lepší výkon má amd.

Chtěl si snad názor ,jestli jenom na tyhle dvě tak GTX960 patří bez ohledu na výkon s tou 128bit sběrnicí mezi Low end a za mě předraženej krám,GTX970 kupuješ jako 4GB který vůbec nemá v zahraničí je kvůli tomu vraceli ,nebo dostávali zákazníci výraznou slevu u nás to trubky kupujou za plnou palbu a ještě si utoho chrotaj jak je to super co dodat.Ohledně spotřeby kupuješ GPU za 10 litrů a pak budeš brečet kvůli pětikilu navíc za rok,ale výbava/výkon vs cena tě nezajímaj.

No stratos to tam napsal jasně (i když ten byl vždycky spíš zastánce AMD) nedivím se nikomu kdo jí koupí podle reklamy a pak to krve hájí jaká to byla supr koupě,jsou to každýho prachy a pak jeho blbost když tyhle výtvory koupí,nVidia je pak bude sekat vesele dál já teda ještě jedu na GTX560 a s nVidií max spokojenost ,jenže nová v max cenoví relaci 8000 tam prostě nVidia skončila a jsou to ořezaný klumpy.