Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového notebooku

Kupuji notebook, poradí mi někdo přesný typ tohoto zařízení, který mi bude sloužit k běžné kancelářské práci, sledování videa a hraní her v průměrném rozlišení.

Dík za odpověd.Jen se zeptám ,nemám s NT žádné zkušenosti a kdybych koupil třeba NT za 15000 s integrovným grafickým čipem tak na tom nerozběhám třeba rok starý hry? K jaké grafické kartě se tyto integr.čipy dají přirovnat(např.GEFORCE5200 apod)?

Chtěl jsem to na běžný kancelářský praáce(word,excel)m video, fotky, mp3 a rád bych si na tom zahrál GTA 3, GTA VICE CITY a pokud možno i San Andreas. Tyto mi běhají na desktopu s graf.kartou GEFORCE5200 64MB (64bit),tak jsem myslel že ty notebookový čipy budou nastejno nebo i lepší.

Asi nemá cenu ptát se na takový kraviny.Jen jsem chtěl vědět jestli s tim má někdo zkušenosti, jak to funguje když se koupí nějakej levnej. A zjistil jsem navíc že jsme debil, na to bych nepřišel nebýt vola rohatýho. Dík všem co se vyjádřili jako lidi.