Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového notebooku

Kupuji notebook, poradí mi někdo přesný typ tohoto zařízení, který mi bude sloužit k běžné kancelářské práci, sledování videa a hraní her v průměrném rozlišení.

Asi nemá cenu ptát se na takový kraviny.Jen jsem chtěl vědět jestli s tim má někdo zkušenosti, jak to funguje když se koupí nějakej levnej. A zjistil jsem navíc že jsme debil, na to bych nepřišel nebýt vola rohatýho. Dík všem co se vyjádřili jako lidi.