Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nelze spustit

Dobrý den,

včera jsem odběhl pryč od PC a když jsem se vrátil cca za 8min monitor byl černý (ledka na power tlač. byla oranžová tzn. ve stand-by) ale vnitřek pc svítil (ledky na větráku) tak jsem zkusil pohnout s myší ale monitor nenaběhl. Následně jsem zkusil v pořadí - "ctrl alt del" (nic), tvrdý restart (nic se nestalo - PC pořád běží) a nakonec jsem jej vypnul na tvrdo podržením power tlačítka. To už se vypl.

Při pokusu o zapnutí se vnitřek bedny rozsvítil jako obvykle, ale monitor vůbec nepostřehne že by se PC zapl a je pořád ve stan-by. Zkousel jsem zapnout TV (kterou používám jako druhý monitor) a ta hlásí "HDMI NO SIGNAL". PC hučí ale nic nenaběhne ani do BIOSU se nedostanu.

V poslední době jsem vrtal do PC bedny jen tak, že jsem přidával SSD a instaloval na něj WIN 8.1 následně upgr na WIN 10. PC v pořádnu od vydání WINU 10tek. Starý HDD jsem při instalaci formátoval.

Napadá mě motherboard nebo grafika ale u té si nejsem jistý páč procesor by měl mít intergrovanou graf. a tím pádem by mě WIN měli najet (doufám že sem nepíšu bludy).

Procesor - Intel i5 3570K
Graf. karta - GV-N760OC-2GD
Motherboard - Asus Z77A

Dnes zkusím PC rozdělat a zase složit třeba to pomůže :D

Budu rád za každou Vaši radu.

Jan Veselý

Odpojil jsem snad vsechno krom cpu a vetraku cpu + nechal jsem power tlacitko a reset tlacitko. Vetrak na cpu se roztoci ale.Mb nepipa. Je mozne ze jsem odpojil audio vystup na mb ktery ma prave pipat? Omlouvam se za pripadne bludy. Nejsem moc zkuseny.

toto je PC speaker (maličký repráčik). http://tschalli.de/image/cache/data/Zubehoer/pc_sp eaker1-700x700.jpg Mal by byť niekde na tvojej skrinke a zapojený má byť tu JFP2. Má čierny a červený káblik na krajoch 4pin konektora. http://s170.photobucket.com/user/flobelix/media/fo rum%20stuff/JFP.jpg.html
doska so zapojeným CPU a zdrojom musí po zapnutí (power tlačítko) zapípať, že jej chýbajú pamäte.