Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poslední minuty před smrtí?

Zdravim vsechny, co pocitacum rozumi aspon o trochu lip nez ja a pokorne zadam o radu. Prvnim problemem je vubec definovani meho problemu. Jsem hrdym majitelem PC sestavy s procesorem AMD xp 2100+, 256 MB DDR, GeForce 4 MX 440 64 MB, Western digital 80 GB, Soundblaster 5.1 live!, 100 MB sitovka, dvd rom Toschiba a cd/rw rom sony - to vse usazene na MB Jetway/J - mark, chipset Via vt8366, bios 4.17.00.69mn6. OS Win xp home edition. Uz v setupu se nekdy objevuji problemy s detekovanim disku a cd mechanik - bud najde jedno nebo druhe, oboji ale nikdy. IDE kabely jsem menil uz dvakrat ale to nepomohlo. Hlavni potizi ovsem je modra obrazovka s bilym textem, ktera naskoci ihned po par minutach provozu, hlasajici, ze byly zjisteny problemy s timto pocitacem a bylo nutne jej vypnout. Zkontrolujte, zda je novy hardware spravne instalovan..Zakazte pamneti systemu bios a nabehne nejaky vypis fyzicke pamneti ram.( ramku mam ale uplne novou a funkcni). Pri pokusu spustit nejaky test typu benchmark se zase ihned objevila ta modra obrazovka a pocitac se restartoval, takze nebylo mozne zkonfrontovat vysledky. System je celkove strasne nestabilni. Instalaci xpecek jsem provadel dokonce na osmkrat, protoze se v prubehu vzdycky objevila ta modra obrazovka a musel jsem zacit znovu. Naspod byvaji vzdycky uvedeny chyby (pokazde jine). Nevim, jestli to neco znamena, ale pro jistotu tu nektere z nich uvedu: 0x08b803798, 0x806f358l, 0x00000007f...
Suma sumarum: system preinstalovan nescetnekrat
nove RAM
nove IDE kabely
diku a grafika na jinem pocitaci funguje
novy zdroj
pridavny vetrak ve skrini
Kdyby se nekomu chtelo cist tento popisek a treba mi pak i helfnout, budu mu strasne vdecny. Temto lidem predem dekuju za pomoc

To je prave to.Zadny test nedojede az do konce,ba se skoro ani nerozjede,protoze ihned to vsechno spadne a objevi se prede mnou zase ta modra obrazovka.Nastaveni jumperu je v poradku a RAMku sem kupoval novou a s jistotou vim,ze funguje spravne...Je to nova skladana sestava.Drive vse pracovalo spravne