Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [Pokec] Alza.cz a VIP program, je to vzácnost nebo ho mají všichni? :D

Dneska jsem obdržel telefonát z Alzy, že jsem dosáhl obratu, splňující jejich VIP program.
Nejenže jsem dostal osobního asistenta a nějaké funkce, ale i přívětivou slevu na vše (odhaduji cca 5%).
Je pravdou, že nakupuji elektro jenom v Alze a nakupuji tam i komponenty pro sestavy, které lidem skládám, ale v žádném případě jsem nesplnil jejich podmínku (obrat 200.000 CZK bez DPH za poslední 3 měsíce).

Čímž se vlastně dostávám k věci, nakupujete taktéž často na Alze? Získali jste taky jejich VIP program bez splnění jediné podmínky, kterou mají?

Přeji krásný večer všem :)

V Alze jsem kupoval často a relativně dost, protože CZC to na pobočku, kterou mám nejblíž dodalo až druhý den po šestnácté hodině. V současné době už to neplatí, SMS k vyzvednutí mi chodí v poledne a proti Alze jsou maličko levnější. Naopak v Alze mě krutě rozčilujou stránky e-shopu svojí pomalostí, takže jsem se kompletně přeorientoval na CZC.