Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s SP2

prosím Vás poradil by mi někdo? Kamarádovi jsem chtěl ainstalovat ale při isntalaci to chtělo nějaký soubor z SP2, a to stejně chtělo při zapojení fotáku do pc . Prosím vás neporadil by někdo jestli to jde i obejtí a nebo je nutnost nainstalovat SP2 ?

tak pardon napíšu ještě ejdnou :) ano chtěl sjem mu nainstalovat zvukovku a poté i foták,ale během instalace vyskočila hláška,že to chce soubor ...nějaká cesta k tomu souboru... a že je to soubor ze servis packu 2,a tak se ptám jestli to nejde nějak obejít,abych nemusel stahovat sp2 ? :) dobrý? :)