Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylomená lopatka větráku GPU

Dobrý den,
stala se mi taková nepříjemná věc. Na mé grafice MSI GTX770 se mi v chladiči vylomila lopatka, když jsem omylem rukou zavadil. Jediný problém je, že když fouká nad 70% tak to dělá strašnej kravál, hučí a vibruje. Chtěl bych se zeptat jestli to jde nějak spravit např. přilepit to zpět (jestli to není blbost)
Díky

Pokud jich tam je devět, tak aby to byl trochu vyvážené, tak musíš odstranit/vylomit ještě dvě = dira - dvě zůstanou , díra - dvě... , díra - dvě..., jinak za krátký čas zničíš ložislka, samo sebou snížíš tímto výkon.
(novej těžko seženeš takže tě stejně za čas nemine nákup ARCTIC Accelero Twin Turbo III/1.550,-)

Omlouvám se, že jsem Vám křivdil, ale opravdu byly vylomené dvě. Ona totiž vypadla jenom jedna, ta druhá tam byla schovaná. Ještě jednou se omlouvám, máte dobrý postřeh :) Jinak jsem obě lopatky přilepil zpět a vše funguje jak má :)
Díky moc za rady