Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 a ovladače AMD

Dobrý den, setkal jsem se s nemilým problémem při instalaci ovladače AMD APU (A84500) na Windows 10 s dedikovanou kartou... (HD7600M) Použil jsem jediný ovladač který je prozatím k dispozici a spustil instalaci.

Samotný driver a toolky okolo se nainstalují v pořádku, problém nastává při instalaci Catalyst Control Center. Téměř se nainstaluje, ale těsně před koncem instalátor "zmrzne" a zůstane na tom samém místě donekonečna. Je potřeba instalaci zabít. Samotné ovladače fungují správně, a CCC dokonce běží na pozadí, ale no... nezapne se takže nemůžu měnit nastavení, což je celkem pruda, protože mi kvůli Dual Graphics všechno běží na integrované a nemůžu nastavit vysoký profil aby se aplikace přepínala na dedikovanou kartu. Po několika přeinstalacích AMD, Driver sweeperu a tří Display driverech uninstallerech jsem už poměrně zoufalý... Prostě se z nějakého důvodu nenainstaluje pár souborů co jsou potřeba pro otevření CCC.

Vyzkoušel jsem několik rad z internetu od mazání AMD assemblů po hrabání se v registrech, CCC se prostě nehodlá kompletně nainstalovat.

Pokud by měl někdo nějaký návrh, byl bych velice vděčný.

Děkuji

Ked nie su ovladace tak si nemal instalovat Win10.
Tie Win10 si instalil nacisto (volil si bez zachovania cohokolvek), alebo mas tam nejaky maglajz-mix s Win8? V druhom pripade to bude nefunkcny maglajz.
NET frameworky mas nainstalene spravne vsetky?
Win 10 -> "jsem zoufaly". To je bezny stav nepoucitelnych testerov microsoftich exkrementov :) Naco si to tam cpal?

Aye, Framework 4 jsem zkoušel odinstalovat a dát tam ten ze složky AMD. Cpal jsem to tam, protože mi vyhovuje UI.

Instalace byla načisto, vedle na disku (a dualbootu) mám originální 8.1
Tohle chci rozchodit hlavně z principu.

Ja neviem ale on W10 moze mat vsetky frameworky uz v sebe, a ten v AMD baliku moze byt naprd. Skus nainstalit frameworky z MS webu nejake najnovsie.
Inac ale cisty W10 a original AMD ovladac pre Win10 by mal fungovat spravne. Skus aj starsiu verziu ovladaca, tusim boli nejake nefunkcne verzie.