Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG H42N nechová se jako vypalovačka

Dobrý den, prosím o radu. Před několika dny jsem si zakoupil LG H42N a po připojení se začala chovat jenom jako obyčejná dvd-ROM a v horším případě někdy jen jako cd-ROM. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti ?? Vůbec si s tím nevím rady. Předem děkuji za jakoukoli radu.

Aha. Tak to bude na 95% softwarový problém tvého PC. Bohužel nepíšeš v čem vypaluješ, co a jak vypaluješ, tudíž nelze poradit lépe.

Jako výchozí stav pro testování doporučuju:
1. odinstalovat vešerý vypalovací balast (ponech pouze jeden vypalovací program, pokud jich máš vícero)
2. a speciálně - pokud máš nainstalováno InCD -- okamžitě odinstaluj.

Až donedávna jsem bez problémů používal Nero od verze 5 až po 6.3.0.0, ale po přidání týhle mechaniky jí nero vůbec nedovoluje, jako vypalovačku a nabídne mi vždy "výpal" jenom na Image recorder (disk C) a tuhle mechaniku můžu dát jenom jako výchozí zdroj.
Proto jsem zkoušel ještě nějaký free sw (freeburner, shrink apod.) ale výsledek byl úplně stejnej.
InCD - nemám nainstalováno, na tvou radu jsem veškerý vypalovací sw odinstaloval.