Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG H42N nechová se jako vypalovačka

Dobrý den, prosím o radu. Před několika dny jsem si zakoupil LG H42N a po připojení se začala chovat jenom jako obyčejná dvd-ROM a v horším případě někdy jen jako cd-ROM. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti ?? Vůbec si s tím nevím rady. Předem děkuji za jakoukoli radu.

Aha. Tak to bude na 95% softwarový problém tvého PC. Bohužel nepíšeš v čem vypaluješ, co a jak vypaluješ, tudíž nelze poradit lépe.

Jako výchozí stav pro testování doporučuju:
1. odinstalovat vešerý vypalovací balast (ponech pouze jeden vypalovací program, pokud jich máš vícero)
2. a speciálně - pokud máš nainstalováno InCD -- okamžitě odinstaluj.

Až donedávna jsem bez problémů používal Nero od verze 5 až po 6.3.0.0, ale po přidání týhle mechaniky jí nero vůbec nedovoluje, jako vypalovačku a nabídne mi vždy "výpal" jenom na Image recorder (disk C) a tuhle mechaniku můžu dát jenom jako výchozí zdroj.
Proto jsem zkoušel ještě nějaký free sw (freeburner, shrink apod.) ale výsledek byl úplně stejnej.
InCD - nemám nainstalováno, na tvou radu jsem veškerý vypalovací sw odinstaloval.

updatuj Nero. To, co používáš, jsou dosti archaické verze. Případně používáš OEM sériová čísla určená pro jiného výrobce mechanik.

Pokud máš WindowsXP a nezakázal jsi službu vypalování, měl bys být schopen vypalovat pomocí vypalovací služby Windows