Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 na PC s CPU bez SSE2 a NX

Ahoj,

prosím vás o pomoc s problémem. Chtěl bych vědět jestli je nějak možné vypnout kontrolu podpory SSE2 a NX.
Konkrétně zda je možné upravit instalační medium tak, aby tato kontrola neproběhla a neobjevil se známý error.
Pokud nějaký takový postup existuje, moc prosím o vysvětlení jak na to. Předem děkuju moc za pomoc.
Trochu tuším, že se mě někdo zeptá proč chci dát Windows 8.1 na evidentně starý PC. Odpověd zní, miluju staré počítače.
A chci, aby mi ten PC fungoval zabezpečený i po konci podpory aktualizací Windows 7. :-)
Ještě jednou díky.

:-)

ahojte da sa spravit upgrade z win7 na win 10 aj bez NX ide to

tu je postup:
stiahni subor Windows10Upgrade24074.exe
spusti
zacne si overovat pc a ked vypise vsetko ale pri CPU pise ze nieje NX
zrus tuto instalaciu najlepsie cez Spravca uloh (task manager)
tento subor sa vam rozbali na hdd C:\Windows10Upgrade
otvor a najdi polozku RESOURCES
tu otvor tam najdes zlozky AMD64 a i386 v tychto zlozkach nechaj iba tieto subory a tie su BIOSBLOCKS,HWCOMPAT a HWEXCUDE ostatne subory zmaz to su vsetky NX na overenie CPU a ked to mas spusti subor WINDOWS10UPGRADERAPP to je vsetko

mne to neslo pisalo mi NX a zmazal som subory NX v tych zlozkach a zacal mi upgradovat win 7 na win10 a tym sa vyriesil problem z NX

hadam to pomoze ludkovia :-)