Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade GK, vyplatí se?

Zdravíčko, vyplatí se upgrade GK z GTX 560 Ti na R9 380 při zachování mého starého CPU AMD Athlon 645 x4 nebo budu muset koupit nový popř. jaký?

MB: ASUS M5A78L
Zdroj: Seasonic 500w

Před díky za odpovědi. :puff:

• <UPgrade>, bych oznacil minimalne "25%" narust vykonu jinak se to nevyplati, v tvém pripade, se dostanes az 35-40% (dle hry) vyssiho vykonu, coz "ANO", ma to cenu :-)
• Zdroj s ni také nebude mit problém.

• Tezko rict pritely, uvedeny <ATHLON>, byl snad nejlepsi procesor co AMD vydalo, chtelo by to projit naké testy, ale s mensim <OC>, by ho mohl zvladnout, aniz by byl nak
vyjmecne omezen :-)
• Jinak, korektnejsi volba by byl fx63xx a nahoru. ( kde uvedeny ATHLON je jen o pouhych 10-15% méne vykony jak FX6300).

TiP~Az tu kartu zakoupis, tak sam uvidis, zmeris vykon, az pak bych uvazoval o <UPgrade> CPU.