Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem R9 Fury vyplatí se OC verze ?

Ahoj chci se zeptat jestli se vyplatí připlácet si cca 1000 Kč za již z továrny přetaktovanou verzi grafiky od Sapphire (http://www.czc.cz/sapphire-r9-fury-tri-x-oc-4gb/17 5066/produkt) nebo je lepší koupit levnější non OC verzi ? Zajímá mě hlavně jestli se dá ta ne OC verze taktovat stejně jako ta OC,jestli si ji můžu sám dotaktovat "ručně" na úroveň té dražší?

http://www.czc.cz/porovnat?code=175066&code=175156

Rozdiel je v tom, ze u OC verzie mas ten OC v zaruke od vyrobcu, u ne-OC verzie, ked si to pretocis sam, tak nie. Ci sa to oplati....moc ani nie, ten narast je minimalny, u tychto novych grafik (ako AMD, tak nVidia) nedovolia taky OC ako tomu byvavalo, je to umelo obmedzene.

Taky už jsem o ní přemýšlel docela mě totiž udivuje že rozdíl ve hrách je v počtu FPS docela malý i přesto,že FURY má výrazně lepší specifikace a taky se docela bojím,že u té FURY by mi brzy na 2560x1440 bylo 4GB paměti málo