Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr PC! Který je lepší?

Inspiruj se tady: http://forum.zive.cz/viewforum.php?f=32&sid=a323e70 c71e8cfe7cdd1dce24ef2b75c
v doporučených sestavách- máš tam i zdůvodnění, co se vyplatí a co ne . V dubnu se čekají velké slevy procesorů. U procesoru nezáleží jen na GHz, ale taky na L2 cache. Hotovou sestavu bych nebral, nechal bych si ji sestavit z mnou vybraných dílů. Hodně obchodů ti PC sestaví z u nich koupených dílů zdarma a záruku máš na součásti. Ta cena 15 000 kč je za holé PC, nebo i s monitorem a Windows ? Třeba ten nejdražší Lynx má dobrou ( relativně) grafickou kartu a nemá OS ( Windows), ten FujitsuSiemens má GK asi integrovanou ( nic se o ní nedozvíme), ale má WindowsXP Pro v ceně. Všechny tebou uvedené příklady jsou bez monitoru.

LYNX Kancelář 01 nesmí chybět na žádném pracovišti!

Máš kancelář? :-) pak je to dobrá volba! :-)
Nekupuj hotovou sestavu. Pokud chceš PC i na hry, musíš trochu připlatit. Za 14 000 kč už budeš mít relativně slušný PC. Za 10 000 a méně budeš mít PC skutečně jen pro kancelář. Pokud to myslíš vážně, napiš: " ano, jsem ochoten dát za PC 13-14 000 kč " a určitě tady od někoho tip na sestavu, ve které bude to nejlepší za tu cenu dostaneš.

Nie je vsetko len o frekvencii. Vymyslim si priklad: Nejaky Celeron 3,2 GHz ma frekvenciu zbernice (tzv. FSB) 533 MHz, pamat L2 cache 512 kB, kdezto napriklad najlacnejsi Core2Duo 1.8 GHz ma FSB 800 MHz a pamat L2 cache 2 MB, k tomu vsetkemu je dvojjadrovy. A to este nehovorim o podpore najnovsich instrukcii atd, cize ten Celeron s prehladom "porazi"
Na internete o tom najdes vela popisaneho.
Ale k veci, ak chces naozaj kvalitnu hernu zostavu, tak sa IMHO do 15,000 nevojdes. (kvalitnu myslim tak, ze chces drvit najnovsie hry na max. detailoch.)
Ak mas zaujem, napis na seba kontakt a mozem ti nejaku zostavu navrhnut.