Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při reinstalaci windows 10

Dobrý den, nedávno jsem si nainstalovala novou verzi windows 10 a chtěla jsem si počítač vyčistit tím, že jej vrátím do továrního nastavení...při načítání se mi ovšem ovšem vyskytla chyba, konkrétně mi to píše tento text "V počítači došlo k problému, je třeba jej restartovat, spustíme u vás restartování. Chcete li získat další informace, můžete později vyhledat následující chybu: inaccessible boot device" tato obrazovka po chvíli zmizí, a počítač se začne načítat jako při restartování, ovšem po chvíli zase naskočí tato chyba...nevíte prosím někdo co s tím?
Předem děkuji za odpověď

Tak pockaj pockaj... najprv si pisala ze si si nainstalovala Windows 10 a potom si napisala ze si si chcela vycistit pocitac tym ze ho vratis do povodneho nastavenie.. ? To ako kdo ti povedal ze PC sa cisti tym ze ho das do povodneho nastavenia ?! Ved mas tam nedavno nainstalovany Windows 10 tak naco si ho chcela cistit ?!!
-------
Ak mas PC tak napis aspon aku mas konfiguraciu toho PC.
Ak mas notebook tak napis presne aky typ notebooku.

Oficialne ti tvoj notebook nepodporuje Windows 10 pretoze niesu na neho ani ovladace.
Maximalne ti podporuje len pre Windows 7 32bit, dokonca ani Windows 8 a 8.1 ti nepodporuje.
----
Ak sa nedostanes ani do Nudzoveho rezimu tak potom ti ostava nainstalovat si spat Windows 7 a nevymyslat blbosti dalej... rychlejsie a lepsie ti ajtak uz nepojde.
Chod do Nudzoveho rezimu a odtial spust OBNOVENIE SYSTEMU/BOD OBNAVY