Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistá instalace Windows 10 na notebook HP 250 G3

Ahoj. Potřeboval bych poradit jak dostat Win10 na tento notebook. Zatím jsem se dostal tam že v BIOSu jsem nastavil boot z cd a po restartu klasicky cd najelo ale při klasické výzvě Windows pro načtení CD mačkejte jakoukoli klávesu klávesnice nereaguje. Můžu mačkat co chci a nic. Tady moje snažení a vědomosti končí. Co s tím? Díky.

Tebe opravdu nechápu. Proč zase týrat? Rodiče mají podobný notes a Win10 mu hodně pomohl. Je mnohonásobně rychlejší, méně využívá procesor, komponenty mají menší teploty. Jinak ovladače, který jedou na Win 8.1, tak pojedou i na Win 10.

Už jsem to tady psal mockrát. Tady převažují patrioti XP a prostě co nového nenajdou v příručkách,nebo bibli Windows,tk prostě nemůže fungovat. Ovšem se ale mýlí. Od toho ale je tu pradna,kde je potřeba těm lidem poradit a ne "inteligentně" oznámit třeba nech tam Vistu ...

ano, pokial je to slaby stoj, budem tam odporucat Xpcka, ak je na ne podpora. Na ten CPU je win7 az az.
ze niekto to nedokaze predychat, nevie si zarobit na poriadne pc/ntb, je jeho minus a nik to za neho riesit nebude.

Ze si dakto kupuje vykonove sracky, kde chce cpat najnovsi software s istymi narokmi je jeho problem a on sam si komplikuje zivot.

Mimochodom rozpraval som o win7. A dalej je otazne, ci je vobec podpora a ovladace od HP pre ten ntb.

Takze to vonkoncom nieje len o tom nainstalovat dakde novy OS, lebo sa nudim a lebo chcem. bez do riti s takym dovodom, pretoze tu potom budes revat kvoli problemom, ktore si si sam sposobil. A my to budeme musiet citat a stracat s tebou cas. A to vsetko kvoli problemom ktore si si vyrobil sam. Tak na, vyzer si to a ries si to sam, pan mudry.

Povazujes takyto pristup za normalny?

Ano považuji. dále ...A my to budeme musiet citat a stracat s tebou cas ... odpověď,tak odejdi z poradny,nikdo tě tu nedrží. Vždy budu podporovat zájemne o nové a neprobádané věci ,než zapšklé dědky,pro které byl doss 6.22 konečnou.

Nechapes. Nieze ja (alebo ktokolvek iny) mam ist prec. Ty v prvom rade mas najprv porozmyslat o rizikach. A ked uz sa rozhodnes do toho ist, tak byt maximalne samostatny a neotravovat blbostami. Su tu ludia ktori potrebuju pomoc s problemami, ktore si nesposobili tym, ze sa nudia, ako v tvojom pripade.

Vobec ti nepride divne, ze si sposobis nejaky problem len preto ze sa nudis, a potom otravujes dakoho s jeho riesenim, lebo niesi na to dost vzdelany? Ak nie, daj sa liecit. Pretoze v prvom rade sa nemas do toho co ondit, ked o veciach nemas dostatocne info. Toto ti ma napadnut ako prve. Nie hrat s ana kinga co vsetko rpekona a spravi. Potom dostanes taku facku od zivota (alebo od PC ci windowsu) ze praveze vyzeras ako najvacsi chudak a amater pred celou poradnou.

Toto niesu veci pre amaterov ale pre pokrocilych, ktori vedia vacsinu problemov riesit. Pre nich su v prvom rade nove a neprebadane veci o ktorych ty hovoris. Nie pre amatera ktory ani nevie preinstalovat system, no robi to preto, ze chce, alebo sa nudi. V takomto pripade sa jedna o nevedomeho blazna, ktory si to ma vyzrat. Aby zistil ze to nieje len tak. Je to logicke. Ked bez vodicaku sadnes do auta a dakoho zrazis, tiez si to pekne vyzeries. Chapeme?

Ty si myslis ze sa nam skusenejsim nechce do novych veci. Nemame na to cas a nemame cas riesit niekoho kto si sposobi problemy ktore mat nemusi. Radsej pomozeme niekomu, kto ma fakt vazny problem, nie nevzdelancovi co si sposobil trable vlastnou blbostou a este s tym aj otravuje.

Vyrasties a zistis ze nemas 15h denne na hranie sa s PC. A nie, PC ti ani nenavari, neuprace, nevyhoni ti ho a nespravi ani kopec inych veci. Vyrasties, zistis. Zatial si uzivaj sladku nevedomost a neskusenost.