Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přeinstalace předinstalovaného windowsu

Zdravím, už párkrát jsem se o to pokoušel. Mám doma CD s win7, na mém ntb byly původně nainstalované win8, nyní win10. Problém je v tom, že bych docela rád na ntb nainstalovat win7 což bohužel nejde. Respektive jde, ale já netuším jak. Při pokusu o instalaci přes cd vždy vyskočí chybová hláška "Windows Setup experienced an unexpected error. To install Windows, restart the installation." Bohužel po restartu instalace přijde to stejné a to i když vypnu secure boot v UEFI. Dřív bych to nainstaloval přes BIOS, ale v případě UEFI se moc neorientuji, děkuji za pomoc. Konkrétní typ NTB

Dokud jsem nevypnul secure boot tak mi to nenašlo instalační médium i přes to, že tam bylo.. Až po nastavení legacy modu ho to ukázalo. A ano, ovladače mám na win7. Proč bych neměl mít ? HP má udělanou pěkně podporu, tudíž ovladače nebyly žádný problém :)