Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung GT-S5610

Dobrý den.Mám takový problém.Můj otec si koupil nový tel. a tenhle by rád prodal.Dal jsem mu tam vynulování nastavení ,pak mi to oznámilo ,že se tel. restartuje ,ale od té doby se pořád jen vypíná a zapíná do loga s typem tel.Po hodině jsem vyzkoušel tel. vypnout a zapnout ,ale nic a když ho připojím k PC ,tak se dostane po té obrazovce na 15 sekund na obrazovku s nabíjením.Mohli by jste mi prosím pomoci ,hledal jsem i na googlu ,ale na poradnách k dotazu neměli radu.Děkuji za rady.

akým spôsobom ste ho resetovali?

ak je telefon vypnutí skuste priamo recovery (nie cez systém): tzv. stlačte a držte stredné tlačítko, stlačte a držte zároven aj tlačítko volume up, a pri držaní týchto dvoch telefon zapnite,... malo by vám vyskočiť neco takéto:
[img=http://media.apcmag.com/wp-content/uploads/sites/20/2013/06/apcnews2012root_samsung_android_thumb_mainImage3.jpg3.jpg]http://media.apcmag.com/wp-content/uploads/sites/2 0/2013/06/apcnews2012root_samsung_android_thumb_ma inImage3.jpg3.jpg[/img]

tam za pomoci tlačítok volume up/down posúvate po riadkách a stredových tlačítkom potvrdíte,...
skorej dajte Wipe Cashe Partition
následne Wipe data/factory reset
Znova Wipe Cashe Partition
a potom reboot system now, ked nabehne systém, telefon iba vypnite a môžte ho predať.

podobné je to inak i pri starších telefonoch s vlastným OS, a pri telefonoch s iným OS (Win Phone, Apple OS,...), i u tlačítkových.

Poprípade sa môžte kontaktovať so samsungom zde: Samsung podpora a tam problém riešiť.