Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD vs HDD

Dobry den chcel by som sa spytat ak by som si mal vybrat medzi dvomi notebookmi vsetko maju rovnake okrem uloziska .... jeden ma HDD 1TB a SSD 8GB a druhy 256GB SSD ... co by som si mal podla vas vybrat a preco?

záleží od používania,... ak potrebuješ velké úložisko (do notebooku budeš dávať plno fotiek, filmov, alebo hudbu rádovo v niekolko stovák GB) tak HDD kvoli kapacite,... ak budeš mať v notebooku len aplikácie a minimum osobných súborov, tak SSD kvoli rychlosti a odolnosti voči otrasom. (v prípade notebookov je tá odolnosť dobrá)

inač postni sem obe notebooky ať viem i presné typy diskov.

Ak ti staci 256GB tak si vyber ten (na dokumenty, foto a hudbu staci), budes mat cely disk rychly a bude to aj poznat.

Ak tahas filmy na kila, tak potom ten 1TB. Ten mrnavy SSD trochu na rychlosti pomoze, zazraky ale necakaj.

skutočne je to SSHD (SSD časť je len cashe, a úložisko len HDD)