Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den. Mám takový problém. Dnes mi přišla nová grafická karta. Zapojím jí, zapojím dodatečné napájení. Ale počítač se nezapne. Jen párkrát zapípa. Zůstane mě tam jen to prvotní okno s logem HP

Takže. Grafika je Asus Geforce GTX 750 ti. Zdroj bohužel nevím jak zjistit.. V tomto oboru se vůbec nepohybuji. A původně tam byla nějaká uplně obyčejná karta, kterou jsem nahradil jinou, která bohužel vyhořela, tak mám novou

možeš tak tiež skúsiť pozatláčať (vybrať a znovu vložiť ramky) a pozatláčať konektory. skontroluj jestli grafická karta stojí rovno. (vyčisti kontakty grafickej karty, napríklad gumou na gumovanie ceruzky z papiera, následne len prstom zotrieš zbytky gumi, samozrejme mimo PC, ať ti to nepadá doňho)

tak ted jsem našel zas inde že kompatibilný je,... na každom fóre iná odpoved :/
ja bych asi šel tu grafickú kartu reklamovať...

ešte ma napadlo že keby si vliezol do BIOSu, tak je tam takzvaná zdielaná pamäť, je možné žeby pri vsunutí tejto grafiky bolo predvolene viac GB, a menej by zostalo pre OS ako je minimum preto nenabehne?

Pro názornost, nemyslím si že by byla nekompatibilní
Sám uvedu vlastní případ kdy mám Základní desku se sběrnici PCI-E x16 2.0 konkrétně ASUS P7P55D
a grafická karta je na sběrnici PCI-E x16 3.0 konkrétně GIGABYTE GEFORCE GTX760 2GB

ještě se mi dostalo této rady "Pak bude nejspíš problém v tom, že deska neumí správně incializovat karty s UEFI BIOSem. Musíš koupit takovou, která umožňuje přepnutí na legacy BIOS - např. N750Ti TF 2GD5/OC Gaming."