Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skříň

Dobrý den, chtěl bych si koupit nějákou novou PC skříň, ale potřeboval bych poradit. Něják se extra ve skříních nevyznám. Chtěl bych hlavně nějákou prostornou, kde můžu něják skrýt kabeláž, aby tam bylo trochu místo pro HW věci apod.
Cena ale aby byla max do 800,-

Děkuji

Tvor, který je schopen napsat: "něják, by potřeboval naplácat měchačkou. Slušné skříně jsou od cca 1 500,- Kč výše! Platformu jste také nepsal, mITX základní deska bude vypadat třeba v této skříni dost podivně. Do této se zase nevejde třeba tato deska.
Přidat a třeba něco patřičného od Fractalu, nebo klasický(!) Chieftec. Lian-LI už bohužel czc nevede.
Pozn.: Z těch dvou výše bych volil, pokud už bych musel, CM Force 500, už kvůli zdroji nahoře.
Pozn_2.: U tak levných skříní jde "costování" na úkor použitého materiálu a často rozměrů, hlavně šířky.

Mě jde hlavně o to, abych to neměl naplácaný na sebe, aby se mi tam ty kabely neštvaly do větráků apod.
Mám už asi něco přes rok tuhle skříň: https://www.alza.cz/c-tech-mars-d467909.htm#altern ativy
Sice vypadá na obrázku, že je velká, ale jinak moc prostorná není.
viz. https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/ v/t35.0-12/11975470_10203574085271081_1886609323_o .jpg?oh=17a0f6f90ec95a3dd9afc4291065010d&oe=55EBD3 37

Jinak desku budu mít http://www.czc.cz/asus-m5a97-r2-0-amd-970/112017/p rodukt
grafiku mám NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
chladič Arctic Freezer 13 CO

Co se týče větráků, tak jsem tam měl 2x 120mm větrák, ale musel jsem je oba sundat z důvodu toho, že jeden mi blokuje grafická karta (ten 6pin mi do toho větráku leze, u druhého je zase chladič velký). Proto jsem nekupoval zatím malý a proto chci větší skříň, aby vše mělo své místo a větrák budu samozřejmě kupovat.