Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu

Dobrý den. Jednoho dne jsem si aktivoval u společnosti T-Mobile internetový balíček - "Internet v mobilu na týden 50 MB". Jenže když balíček doběhne, automaticky se aktivuje znovu. V nastavení u T-Mobile jsem nikde možnost o zrušení tohoto balíčku nenašel. Nevíte prosím někdo jak ho tedy zrušit, nebo tedy spíš jak zrušit automatickou aktivaci? Děkuji.

"Pěkný den,
v případě, že využíváte předplacenou kartu je možné provést deaktivaci pomocí sms ve tvaru DIVM na číslo 999 111. Pakliže jste majitelem mobilního tarifu, je zapotřebí deaktivaci provést pomocí zákaznické linky nebo tuto doplňkovou službu mohu pro vás zrušit osobně"