Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Notebook - nabíjení ???

Zdravím,

mám potíže s nabíjením u HP ENvy 17 Leap Motion SE.

Při každodenním nabíjení během dne potíže nejsou, baterka se klasicky nabije bez problému pomocí adaptéru.
Jakmile se však objeví půnoc, tak přesně od toho okamžiku nelze nabíjet a jediná hláška, která je v nastavení napájení je "Nenabíjí se, nápajen ze sítě"

Nevíte někdo, co s tím ?

V hardwaru to asi nebude ,když se během dne baterka normálně nabíjí v pohodě a prostě od půlnoci to nefunguje.

Problém bude v dodavateli el.energie. Do půlnoci dostáváš kvalitní energii z Dukovan a po půlnoci se to změní na energii z Temelína,kterou tvá nabíječka neakceptuje. Počekej do rána,kdy se to opět změní.