Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký odolný nb 15,6"?

Jako dárek pro přítelkyni. Takže hry se hrát nebudou! Max přehrávání videa.
Spíš se bojím zacházení - mechanické odolnosti. Nemohu vyloučit otřesy, nebo že si v posteli položí nb na peřinu.
Nepůjde to nikam do války nebo do průmyslu. Myšleno je nešetrné zacházení doma.
Cena pokud možno rozumná.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Romanus98

Díky za tip.
Původně jsem si představoval tak do 15 000,-. Ale nemám představu a cenách u tohoto provedení, tak jsem raději nic nepsal.
Moje představa byla s SSD a třeba integrovanou VGA. Klidně stačí displej 1366x768. A aby se moc nezahřál při položení do postele.

Thomade

Psal jsem, že to dostane do ruky ženská. Taková normální průměrná co se týká technického myšlení.

Mimochodem. Když už jsem to nakousnul, víš co je to povolání Zašívák? ( nedělám si srandu. Existuje, nebo ještě před cca 10 lety existovalo. )

Já bych to řešil jednoduše.
Přišel bych do obchodu a zeptal se, zda mají nějaký odolný NTB. No a pokaždé když prodavač nějaký donese, tak s ním pořádně flákni o stůl. Opakuj do doby, než to prodavače přestane bavit.
Nejlíp by bylo, aby ti jich donesl více naráz. Stihneš toho potom více vyzkoušet.