Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s mechanikou?která tam neni.

Při vypnutí mého Pc naskočí výstražná tabulka že jsou nejspíš otevrřená dvířka mechaniky A,že jednotka není připravena, ale ta mechanika je disketovka atam vůbec neni takže nevim-předem děkuji za odpověd:i::i:

tady je pro award bios -

http://www.zive.cz/h/Testcentrum/Ar.asp?ARI=10&CHID =6&EXPS=&EXPA=

Integrated Peripherals
Zde se skrývají nastavení interních periferii. Týkají se:

zařízení Primary IDE - první "kšanda" IDE
zařízení Secondary IDE
režimu práce disků UDMA
systému USB
kontroleru FDD
sériových a paralelních portů (COM, LPT)
Všechny výše uvedená zařízení lze vypnout (Disabled) nebo změnit jejich nastavení. Z hlediska overclockingu jsou zajímavé módy PIO, UDMA.

a hlavne nezaskrtavej nic o cem bezpecne nevic co to je

Jako by mi tazatel mluvil z duše! A já pořád skenoval PC na breberky a jiný malware...
Tak triviální záležitost jako NOD mě nenapadlo. Hlavně jsem ani nepozoroval souvislost mezi jeho nainstalováním a zmiňovanou cedulí. Asi některá ze stahovaných záplat :-/

Každopádně díky!