Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s mechanikou?která tam neni.

Při vypnutí mého Pc naskočí výstražná tabulka že jsou nejspíš otevrřená dvířka mechaniky A,že jednotka není připravena, ale ta mechanika je disketovka atam vůbec neni takže nevim-předem děkuji za odpověd:i::i:

Jako by mi tazatel mluvil z duše! A já pořád skenoval PC na breberky a jiný malware...
Tak triviální záležitost jako NOD mě nenapadlo. Hlavně jsem ani nepozoroval souvislost mezi jeho nainstalováním a zmiňovanou cedulí. Asi některá ze stahovaných záplat :-/

Každopádně díky!