Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přenést záložky na jiný PC

Zdravím,
včera jsem si pořídila nový notebook, ale chtěla bych se zeptat zda je tu možnost přenést záložky z Chromu na jiný notebook též na Chrom. A pokud ano, jak? Jen upozorňuji, že na obou na ntb je W8.

Používám tento způsob:
Nějakým managerem (např. Total Commander) si najdu v C:\ soubor "Bookmarks"
Přesně: "C:\Users\Mame\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Bookmarks".
Pod ním je ještě "Bookmarks.bak" a když má stejnou velikost jak Bookmarks,
tak si je oba zkopíruji do složky "Backup Google Chrome" a dám tam, kde je na disku vždy najdu.
A potom je to jasné, nahradím je kdokoliv. Kdykoliv přidám záložku aktivuji Bookmarks v záloze.