Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kompatibilita reprosoustavy

chci koupit http://www.alza.cz/repro-genius-home-theater-sw-5-1 -5000-visen-dark-brown-75w-sub-4x-15w-sat-15w-cent - do-drevene-d60088.htm ,jsou nějaké překážky, které by mohly ohrozit plnou funkčnost tohoto systému? Které parametry a informace mám sledovat?

mám:MB - Asus P5GPL-X SE
CPU - Celeron 3.06GHz
RAM - 512MB DDR-SDRAM
GPU - NVIDIA GeForce 7300 GS
HDD - Western Digital 160GB SATA2
DVDRW - ASUS DRW-1608P3S
OS - Windows XP Pro SP2

Děkuji za rady a případné tipy na jiné sestavy:-)

Já osobně považuji tyto repráky za jedny z nejpovedenějších.
Sice mám trošku starší model, což lituji, protože nový model má lépe vyřešené dálkové ovládání.
Vřele doporučuji. Ta modrá dioda sice svítí někdy až moc, ale je to o zvyku.

Tyhle repráky mám - přesně tenhle model.
Koupil jsem je před několika měsíci, protože všude psali, že jsou dobrý.
Není to pravda, jsou blbý.
Krmil jsem je profi zvukovkama, ale je to házení perel sviním. Nakonec jsem je nechal napojený na zvukovku vestavěnou v klávesnici - to je pro ně tak adekvátní, nic lepšího si nezasloužej.
Nevím, jestli mám zrovna já blbej kousek, ale radši si je předem poslechni a rozvaž, jestli se ti ten zvuk opravdu líbí - hlavně ten rozplizlej subwoofer.
Myslím, že jsou dobrý tak na ozvučení koupelny.
]:(

Nevím - řekl bych, že je dost možný, že se můžou lišit kus od kusu.
Nebo to může být i rozdílem v konstrukci subwooferu - psal jsi, že máš starší model (ne 5000)?
Každopádně jsem byl za ty peníze ochotnej jim leccos odpustit, ale připadá mi, že hlavně ten spodek prostě nezvládaj... resp. hrajou hůř než každý druhý 2.0, i když se to snažim dohnat ekvalizérem.
Připojoval jsem je na Edirol FA-66 a M-audio NRV-10.

Ale možná ty tvoje hrajou dobře... já ty svoje bohužel předem nevyzkoušel a vracet se mi je pak už nechtělo.

Však jsem psal, centr mužu hodit též do předu k subwofru, ale to neni tak podstatné kam ho dám, poněvač vše budu zapojovat do subwofru (jestli se nemýlím) a ze sub. to povedu do pc. takže tomu už přispůsobim delku kablu sám. Jen mi stále vysí otazník nad zpracováním těch kabelů? Pokud použiju tebou doporučený kabel (ten, jak je vidět je bez konektorů), jak tedy vyřeším konektory? (už jsem se ptal)Budu muset koupit samostatné konektory? a ty na kable uchytím sám nebo to chce odbornika přes elektriku? už si připadám fakt jak idiot:-[

Však jsem psal, centr mužu hodit též do předu k subwofru, ale to neni tak podstatné kam ho dám, poněvač vše budu zapojovat do subwofru (jestli se nemýlím) a ze sub. to povedu do pc. takže tomu už přispůsobim delku kablu sám. Jen mi stále vysí otazník nad zpracováním těch kabelů? Pokud použiju tebou doporučený kabel ( http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi=2259&cat=105 64&open=28&z=galerie&PHPSESSID=f3d3ea0eff52093fc1c6 406d11f726fe ten, jak je vidět je bez konektorů), jak tedy vyřeším konektory? (už jsem se ptal)Budu muset koupit samostatné konektory? a ty na kable uchytím sám nebo to chce odbornika přes elektriku? už si připadám fakt jak idiot:-[

(příspěvek se opakuje z důvodu nově příchozích, které při možném řešení problému sledují pouze konce threadu)

No to je fakt užasný::) namísto jednoduché odpovědi tu čtu nějaké narážky (dvorek, kravín, vyset). Je tohle poradna nebo lingvisticka particka co děla do PC a mají p***l z lidí co něco neví? Je uplně jedno jestli napíšu I nebo Y. Kdyby mi někdo odpověděl, nemusel bych psát nic3-[. A co se týče toho opakováného threadu, tak kdyby každý vyjadřoval svoje pocity, aniž by poradil (viz. Karlův "kravín"), tak by to tu bylo zahnojený mnohem víc a mimo téma!

Tohle použijěš k propojení zvukovky se subvofrem: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007 O0CN0CO69V
Tohle: http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi=2259&cat=105 64&open=28&z=galerie&PHPSESSID=f3d3ea0eff52093fc1c6 406d11f726fe
Na propojení reproduktorů se subwofrem. Prostě šmikneš kolik potřebuješ, odizoluješ konce a vrazíš do příslušného repra.
Žádné koncovky ani elektrikáře nepotřebuješ. Už jsem ti psal že jsou tam pérové svorky.