Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista

Používám Win Vista a nejde mě v C:\Program Files vytvořit složka ale když něco nainstaluji tak si to tu novou složku udělá a program se nainstaluje.Když si jí tam chci udělat já přes Win Commander tak nic.Prosím o radu.

http://www.lupa.cz/clanky/wow-tavyti-nad-windows-vi sta-muze-microsoft-prijit-draho/

presneji to pochazi z aljasky od sedeho vlka ktery ma kutloch na druhe mitince za jelenima bobkama - ostatni nazory jsou propaganda ;-)

EDIT: i kdyz diky za zajimavy odkaz - jak jsem to pochopil jedou 32bitovky v jakemsi chranenem rezimu cili by teoreticky meli jet ac se vsude pise ze na 64kach se to nespusti

nemam este vistu, takze idem len tipovat(googlit sa mi nechce). predpokladam, ze nemas prava na zapis do adresara program files, pretoze standardne uz user po instalacii nie je admin. podla mna sa musis prihlasit ako admin.

Abychom mohli vytvářet složky v "Program Files", je nutno mít vypnuté UAC = správa uživatelských účtů. Pak už to jde no problémo i v TC, nebo v jiném souborovém manažeru. Teď jsem to otestoval a je to tak. Pokud je vypnuto, dá se vytvářet složka dle požadavku uživatele a pokud je zapnuto, nejde to. Při instalaci jsi musel potvrzovat, že skutečně to myslíš vážně a chceš intalovat to či ono tam a onde... Proto se vytvářela ta složka v C:\ atd. Ono je to UAC vymyšleno dobře, ale dost to otravuje zkušenější uživatele...