Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dejte hlas radci o kterém se domnívate, že je NEJ

Dovoluji si spustit anketů uživatelů této poradny.

Kriteria jsou zcela volná. Široký rozhled, znalosti, vtip, zdvořilost, srozumitelnost rad a mnoho dalších kriterií, které ovlivňují celkové pocity z této poradny. V rámci objektivity bych doporučil svůj hlas náležitě vysvětlit.
Vzhledem k možnosti nominace šesti adeptů by bylo dobré další adepty uvést v následné debatě. Nominaci jsem vybíral z posledních cca 400 dotazů a jejich řešitelů.

Taky bych rád poprosil vznětlivější rádce, aby případnou kritiku přijaly a neprojevilo se to v dalším řešení problému registrovaných uživatelů.

Myslim, že z této ankety by mohl být oboustraný užitek:-)

[mod]Přesunuto do pokecu. (Ynd0r)[/mod]

loading...

nemyslím, že by se dal exaktně změřit "nej" rádce, protože každý na této poradně je schopen přispět někomu jinému v některém IT oboru. Mně jen tak z hlavy napadají destítky jiných rádců, např. (jen opravdu kraťoučký seznámek): host, MM, Vladimír, Anarchist, fleg, mif, kmochna, Kráťa, aj.

Podle mě je nejdůležitější, že se do procesu radění zapojují i nově příchozí. Ti IMHOj. zaslouží také metál (i třeba jen za jednu radu), protože víc hlav víc ví... ;-)

- ano, je jasné, že nemohu vzpomenout na všechny rádce, na tož je vložit do šesti možností, proto je potřeba uvést je v debatě.( například tučným písmem, aby se náležitě vyjímali:-))
- jistě, že každý má obor, kterýmu více či méně rozumí, ovšem tento faktor je jednou z nmoha možností, podle které se muže hlasující rozhodovat. Každýmu vyhovuje něco jiného.
- toto by mohlo posloužit i jako taková "kniha přání, pochval a stížností" :-)
- a pokud by se tato anketa udržela dostatečně dlouhou dobu, její objektivita by se stávala respektovanější v návaznosti na budoucí řešení dotazů a následné hlasování tazatelů.

U mě je nejvýraznější rádcem "CAT", jehož řešení mých problémů mi připadá v ramci místních možností nejsrozumitelnějsí, nejrychlejší a nejzdvořilejší. Často se objevuje v ostatních dotazech, proto se domnívám, že jeho práce zde je značným přínosem pro tuto poradnu.

Vdaka za podporu, aj Prasakovi, mne to nevadi ze tam nie som, ja s nikym nesutazim :)) Poslednou dobou mam moc roboty tak som tu pomenej.
V tej ankete chyba mnoho ludi, kazdy je dobry v niecom inom, kazdy kto niekomu hoc aj len raz dobre poradil si zasluzi byt v nejakej Hall Of Fame (aspon v hypotetickej :))

- všechny jasná negativa této ankety jsem uvedl na začatku, jelikož možnost nominovat pouze 6 radců je v tomto případě dost omezující, vybral jsem rádce z posledních cca 400 příspěvků s ohledem na četnost jejich rad a celkovou aktivitu.
- je jasné, že anketa není zcela objektivní pro všechny, proto je další prostor v následné debatě, kde můžete ostatní, jistě taky velmi dobre rádce jmenovat a chválit.

dále bych rád poprosil uživatelé a rádce, kteří reagují na tuto anketu a její smysl, aby četli vše, počínaje i mým prvotním výjádřením k anketě, nemusel bych se opakovat a pokusily se vybrat s nabízejících možností a následně ve svém příspěvku připomenuly rádce, jehož jméno v anketě chybí.A pozornému čtenaři jistě neunikne že jsem MUŽ.:-D

To nebyl překlep

To bylo upozornění na to, že buď neumíš česky, nebo si myslíš, že v poradně nám radí jako rádkyně ženský.
viz:

Taky bych rád poprosil vznětlivější rádce, aby případnou kritiku přijaly a neprojevilo se to v dalším řešení problému registrovaných uživatelů.

O tom, že je to podivná anketa bych nepsal, to bych si nechal pro sebe, ale i tvůj podivný češtin mne k tomu vyprovokoval:

Co kdybys přijala kritiku, že je to celý pěkná pytlovina?

Prostě na nečeský pytel nehezká záplata ]:)

Podle mě je ta anketa kravina. Nicméně nějaká ta "kniha přání" (stížnosti nejsou :-)), by možná nebyla špatná.
Také se uvažovalo o tom, dávat odpovědím, které pomohou s řešením problému nějaké body, nebo tak něco, ale třeba bude vše jinak.

Tak tohodle aktu se zdržuji. Nemůžu objektivně posoudit. Každý z rádců, byť by se tady mihnul jen jednou je užitečný a pro mě NEJ, pokud mi poradí právě s tím problémem co mě trápí.
Všechny výše jmenované samozřejmě uznávám a jsem hrd na to, jaký perfektní virtuální kolektiv okolo Poradny vyrostl. Nemusí se ale vždy jednat o rady, takový vtípek či komentář namátkou Remcy, Paulluse, merlousky ... v pondělí ráno, kdy člověk nenávidí svět je k nezaplacení.

Nejenom brtníka, zrušit celou anketu. Protěžuje malou skupinku lidí a hodně dalších kvalitních rádců je diskriminováno... Prostě je tady hodně dobrých rádců a když se pokusí nějaký špatný rádce infiltrovat, tak je jeho pokus o matení tazatele záhy odhalen a v nesprávné radě zkušenějšíma usměrněn. Připouštím, že se najdou i tací co se usměrňují poměrně komplikovaně ;-)8-)

Mě udělá vždycky radost, když moje rada pomůže. Jednou jsem radil dokonce nějakému mladíkovi, který si mne našel na ICQ s jeho problémem se zůženou předkožkou . Já jsem mu psal, že nejsem doktor, jak si myslel, ale to mu nevadilo, stačilo, že dělám ve zdravotnickém oboru. V IT sice nepracuji, ale několikrát moje rada pomohla ( podle vyjádření tazatele).

Čestmír Berka