Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dejte hlas radci o kterém se domnívate, že je NEJ

Dovoluji si spustit anketů uživatelů této poradny.

Kriteria jsou zcela volná. Široký rozhled, znalosti, vtip, zdvořilost, srozumitelnost rad a mnoho dalších kriterií, které ovlivňují celkové pocity z této poradny. V rámci objektivity bych doporučil svůj hlas náležitě vysvětlit.
Vzhledem k možnosti nominace šesti adeptů by bylo dobré další adepty uvést v následné debatě. Nominaci jsem vybíral z posledních cca 400 dotazů a jejich řešitelů.

Taky bych rád poprosil vznětlivější rádce, aby případnou kritiku přijaly a neprojevilo se to v dalším řešení problému registrovaných uživatelů.

Myslim, že z této ankety by mohl být oboustraný užitek:-)

[mod]Přesunuto do pokecu. (Ynd0r)[/mod]

Taky bych rád poprosil vznětlivější rádce, aby případnou kritiku přijaly a neprojevilo se to v dalším řešení problému registrovaných uživatelů.

Co kdybys přijala kritiku, že je to celý pěkná pytlovina? :-p

- všechny jasná negativa této ankety jsem uvedl na začatku, jelikož možnost nominovat pouze 6 radců je v tomto případě dost omezující, vybral jsem rádce z posledních cca 400 příspěvků s ohledem na četnost jejich rad a celkovou aktivitu.
- je jasné, že anketa není zcela objektivní pro všechny, proto je další prostor v následné debatě, kde můžete ostatní, jistě taky velmi dobre rádce jmenovat a chválit.

dále bych rád poprosil uživatelé a rádce, kteří reagují na tuto anketu a její smysl, aby četli vše, počínaje i mým prvotním výjádřením k anketě, nemusel bych se opakovat a pokusily se vybrat s nabízejících možností a následně ve svém příspěvku připomenuly rádce, jehož jméno v anketě chybí.A pozornému čtenaři jistě neunikne že jsem MUŽ.:-D

To nebyl překlep

To bylo upozornění na to, že buď neumíš česky, nebo si myslíš, že v poradně nám radí jako rádkyně ženský.
viz:

Taky bych rád poprosil vznětlivější rádce, aby případnou kritiku přijaly a neprojevilo se to v dalším řešení problému registrovaných uživatelů.

O tom, že je to podivná anketa bych nepsal, to bych si nechal pro sebe, ale i tvůj podivný češtin mne k tomu vyprovokoval:

Co kdybys přijala kritiku, že je to celý pěkná pytlovina?

Prostě na nečeský pytel nehezká záplata ]:)