Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna datumového atributu adresáře podle data jeho souboru

Při kopírování obsahu jednoho disku na druhý (v rámci systému Win XP) se mi u všech překopírovaných adresářů nastavilo aktuelní datum.

Nevíte, zda neexistuje nějaká utilita, která by mi zpětně nastavila datum adresáře identické s datem časově nejmladšího (případně nejstaršího) souboru, jenž je v tom adresáři obsažen?

Díky za odpovědi.

Total Commander: Configuration/Options/Copy-Delete a tam zatrhnout
Copy date/time of directories zachová datum a čas původního adresáře. Je obsaženo v TC 7.0 RC1, pokud tohle bude vyhovovat. Už nevím, jestli bylo i ve starších verzích. Nepoužívám, ale zkusil jsem. Ve Windows XP to funguje.
Takže asi jedině znovu zkopírovat s tím uvedeným nastavením TC, pokud je to proveditelné.

To Karel a Rulda:

Do budoucna už to mám vyřešeno, ale já bych chtěl u několika tisíců adresářů (které mají všechny nastaveno datum např. 28.2.2007) dosáhnout toho, aby měly datumový atribut shodný s datem jednoho svého (mnou zvoleného) souboru, což se bude samozřejmě adresář od adresáře lišit.

A ten soubor podle kterého se to datum bude nastavovat bude vždy stejný ? Pak asi spíchnout něco extra...

Bude to pravděpodobně soubor v adresáři nejnovější. Jinak já jsem spíš způsobilý spíchnout šaty pro Popelku transportovatelné v oříšcích, než jakýkoli jiný program než tento :

REM Paullusův program v BASIC
Print "AHOJ"