Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dosáhnu zobrazení všech kategorií?

Zjistil jsem, že když dám zobrazit všechny kategorie, tak se mi zobrazí všechno, kromě kategorie Pokec. Nemůžu však nějak přijít na to, jak dosáhnout toho, aby toto lukrativní kategorie nebyla stále vyřazována (že bych byl natolik nudný, že se se mnou nechce nikdo bavit? :)) ). Prosím, prosím, poraďte, jak dosáhnu zařazení Pokecu do všech kategorií!

To ano, ale rád bych, aby se mi hned zobrazilo všechno, bez nutnosti "zběsilého" klikání. Prostě okénko "Pokec" není defaultně zaškrtnuto a pokud chci zobrazit i kategorii "Pokec" musím ji ručně zaškrtnout a dát "Zobrazit vybrané" (když dám po zaškrtnutí Pokecu "Zobrazit všechno", tak je to zase bez Pokecu).

Dobrá, to je jasné, ale já nechci zítra, pozítří, popozítří, ... nic zaškrtávat. Já chci aby se mně hned po příhlášení do Poradny zobrazily všechny kategorie, aby žádná nebyla vyňata - pokud to tedy lze nastavit, samozřejmě. Nebo je to úmysl? Potom bych se s tím holt musel smířit. (Cookies, po zavření prohlížeče, jsou automaticky mazána).

už to tu bylo nejmíň několikrát.
rubrika pokec vznikla navíc, a protože je tematicky mimo poradnu a ne každý ji vyhledává, pravili admoši že nepatří do zatrhávání all - a mi se to rozhodnutí líbí.
karel ti poradil jak na to, ale protože máš (poměrně nesmyslně) nastavené mazání cookies, pak je to bohužel tvůj problém a ne poradny: daní za tvé rozhodnutí je že se ti nepamatuje nastavení.

Stejně nesouhlasím, ale budu se muset smířit. Mělo by být na každém, co se mu bude zobrazovat, aniž by si musel nechávat nějaké poznámky v počítači - já se přihlašuji jako Pytlík (a z několika počítačů) a ne jako Pentium 4 stojící na chodbě lampárny pátého nástupiště. Považoval bych za logické, kdyby bylo na každém (alespoň) registrovaném UŽIVATELI a ne na stroji, co se zobrazí. K čemu potom profil?