Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o pomoc s výběrem zdroje

Dobrý den,

Plánuji si koupit nový zdroj ke svému PC. Chtěla bych objednat zdroj co se jmenuje EVOLVEO Pulse 500W černý, momentálně mám v PC zdroj FORTRON FSP400-60EPN 80P

nevadí například že bych měla o 100W výkonnější zdroj než je ten Fortron?

Ještě ohledně mého PC:
mám procesor Intel Core 2 QUAD Q8400, 2.66GHZ
graf. kartu GeForce GTS 250
6GB RAM
64bit. Windows 7 (legální)

Myslíte že by zdroj do PC bez problémů "pasoval"?
Za pomoc děkuji

Myslíte že by zdroj do PC bez problémů "pasoval"?

Chtěla bych objednat zdroj co se jmenuje EVOLVEO Pulse 500W

Pasovať bude, ale problém je v tom, že ten "zdroj", ktorý ste si vybrala je absolútny shit. A vo vašom prípade to situáciu nijako nevyrieši, pretože ten zdroj, kt. máte teraz(Fortron) patrí tiež medzi tie menej kvalitné. Radšej by som si priplatil na kvalitnejší, resp. Seasonic S12G-520, alebo iný od tej značky.

Z bláta do louže - Fortron sice není kvalitou to, co býval před lety, ale když už chcípne, tak zpravidla tiše a sám. Evolveo je etalon nekvality s rizikem umření za doprovodu bohatých pyrotechnických efektů, zpravidla i s komponenty okolo sebe (asi, aby mu nebylo smutno), takže za mne neměnit, a nebo za lepší kvalitu. A něco k počtení: http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place