Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aliexpres

Zdravím kupuje někdo elektroniku na Aliexpres? Například TV,mobily?
Když si koupím mobil má český jazyk?
Bude hrát televize u nás?
A co třeba iphone atd jsou pravé?

Četl jsem povídání o tom eshopu,ale něco mi nesedí,mezi řádkami mi připadne a tam to nevyvrací,že nejde o podvod.Je to takové podivné a pro mě nevěrohodné. Ten Huawei za devítku + u nás v servisu předělání za tři = koupit raději nový tu.

Pokud prodávající v popisu uvedl, že se jedná o originál a ty dostaneš padělek, sdělíš to přímo u tvé objednávky (je tam na to volba), přidáš nějakou fotku, případně popis, podle kterého je poznat, že jde o padělek a dostaneš peníze zpět přímo od AliExpress. Žádné dohadování s prodejcem.

Pokud to prodejce na svých stránkách uvádí, tak by mobil měl mít češtinu. Můžeš z něj platit DPH, ale může to projít bez jakéhokoliv poplatku. Pokud tam kupuješ mobil, který u nich stojí 3.500Kč a u nás 7.000Kč, tak se to určitě vyplatí. Clo z mobilu platit nebudeš, z televize ano.

dobrý den nakupuji z aliexpresu a když chci objednat zboží nejde a napíše mi to že nemám dostatek finančních prostředku ale na učtě peníze mám jak je to možné se ptám děkuji za odpověd--lenka-frej@seznam.cz

Nakupuju tam Arduina a legrace okolo nich - zatim vse v poradku, je ta doprava trva dlouho. To same na dx.com. Zatim par desitek nakupu, nedorazil jen jeden, poslali to znovu a uz je to nekde v cechah, tak to ocekavam kazdym dnem.

Je to cina, co si zaplatis, to mas. Vetsinou nic moc popisy (dohledej si sam), ale zase nizke ceny (ono se to to "znackove" vyrabi tamtez, takze se da preskocit rada USA reselleru, co si narazi marzi a loga). Stejne tak navody vetsinou nejsou vubec, urcite ne v cestine, co je ve firmwaru je jina otazka - nic co jsem kupoval FW nemelo, nebo melo jen anglicky (ale taky nic neslibovali, jen anglictinu, takze cajk).

Celkem bych veril, ze dodaji co slibi, ale bacha, jakmile to bude prez 22 Euro, tak ti to celnici nejspis zhaftnou a vydaji po zaplaceni DPH a vsech dalsich dani, co si usmysli. Pokud bude doprava zdarma (vetsinou ta levnejsi je), tak si nasi celnici vycucaji z palce castku za dopravu sami a tu ti zdani taky - takze radsi si tam u drazsich veci nech nejake dopravne napsat, vyjde to levneji.