
Potřebuji vysát zdroj pc vevnitř, je možné jej rozdělat?
Forton 400 W, mám to hodně zaprášené, když s ním klepnu o stůl, spadne prach a nejde to vysát zvenku, je ok to rozdělat v domácích podmínkách nebo mi hrozí, že mi ten zdroj nějak ublíží? Je to na něm napsané..
Díky
Pokud ho vypojíš z elektriky a pár minut počkáš, než ho začneš rozdělávat, tak se ti nic stát nemůže. A bacha, vždy je lepší vyfukovat, než vysávat.
Proč? Abych něco neodsál? Ale já nic foukacího nemám. A díky za odpověď.
A pusu máš?
zkoušel jsem, to nestačí
Tak to zkus jinudy nebo si někomu řekni. Stlačený plyn je k dostání v každém hypermarketu, vysavač v kombinaci s opatrností se taky dá použít.
ok,díky
Místo vysavače a když nemám stlačený vzduch, s úspěchem používám hubu a tohle. Jako nouzovka stačí.
Tady ale hrozí, že vše, co bylo ve zdroji, budeš mít i na hubě.
Kurňa, nejsme přece z cukru!
Hlavne kidyz jen odsavas, tak beres hlavne vzduch z okoli a asmotneho prachu na desce, natoz pod soucastkama se to moc nedotkne, nema to na nej zadnou silu.
Kdyz foukas, tak se to naopak do te desky opre a utika to pod soucastkama, cili to ten prach mnohem vic vymete a vyzene.
Nemluve o tom, ze podtlak 1 atmosferu v domacich podminkach neudelas, pretlak nekolik atmosfer lokalne celkem (relativne) snadno.
Vyndat zdroj z PC, nebo celý PC odvést někam k benzině a vyfoukat ho celý. Je dobré připravit si nějaký přípravek (např. starý ventilek bez vložky) a vyfoukat PC ho tam.
Ja ho iba vyfukujem hadicou od vysávača. Hadicu zapojím na výfuk vysávača a fúkam.
Tohle měli staré vysavače, nové už tu možnost nemají.
náš miele ho má.
No tak jako Miele. :D Se nedivím. :)
Bude treba zájsť k babičke, porozprávať sa ňou, naštiepať jej drevo a nanosiť uhlie k sporáku na zimu, vyčistiť dvor a chliev, pohrabať lístie na záhrade, porýľovať záhradku, urobiť jej týždenný nákup potravín a nakoniec ju požičať o požičanie vysávača.
Viac by som sa bal, ze ublizis ty jemu. Nejaky dovod otvarat ho? Zablokuj ventilator a vyfukaj prach cez otvory chladenia.
http://www.czc.cz/gembird-stlaceny-vzduch-ck-cad2- 400ml/143880/produkt