Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poraďte prosím s tarifem...

Mám Bluetone Premium 1024/256 s agregací 1:20. Nyní se zavádí rychlost 2048/512 s agregací 1:50. Pracovnice na callcentru mi sdělila že si mohu ponechat stávající připojení s parametry dle smlouvy.Kamarád mi zase sdělil že mi stejně dají agregaci 1:50 aniž bych o tom věděl.Tak nevím,mám zažádat o zvýšení rychlosti nebo ne? Finančně je to úplně stejné,bez limitu dat.

Preštuduj si zmluvu, tá je záväzná. Ak by došlo k zmenám oproti zmluve, musí to byť s podpisom, prípadne, pokiaľ je to v tvoj prospech, tak aj bez podpisu. Ale pozor, v zmluve môže byť napísané aj to, že operátor môže zmluvu v prípade potreby upraviť aj bez súhlasu zákaznhíka.