Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windiws phone bug při aktualizaci

Mám Nokii Lumii 520 a fungovala bez problémů, ale pak přišla aktualizace na win 10 a při aktualizování se to vždy nějak bugne, restartuje, zase to začne aktualizovat a tak dokola. Zkoušel jsem mobil restartovat, nepomáhá. Budu vděšná za každou radu co s tím..

loading...

Problém vidím v tom, že aktualizace na Windows 10 Mobile ještě není ani pro telefony z první vlny, natož pro ty, které dostanou systém později, k dispozici je pouze Technical preview (libovolný překladač z angličtiny do češtiny prozradí o co jde) a pro jeho instalaci je potřeba snad desetkrát potvrdit, že vím, co dělám, opravdu souhlasím, telefon se může rozpadnout na milion kousků, některé funkce nemusí fungovat a další podobná upozornění.

• Na to jsi dosel jak ? :-D polsedni preview je prakticky posledni pred finalni verzi tohoto OS, kde prave naopak spousta tebou uvedenych problému je jiz nakou dobu vyresena ;-)
• Testoval jsem poctive vsechny jeho verze, kde uz i tu posledni jsem nechal nainstalovanu, kde opravdu potrebuji plne funkcni telefon, ty posledni verze zcela splnuji mé pozadvky, stabilny, zadny bug.

Nepíšu, že tohle všechno se děje, ale že ten systém ještě není oficiálně venku a proto nemá co dělat na telefonu obyčejného uživatele, lidé si neuvědomují, k čemu TP slouží a před instalací je potřeba hodněkrát potvrdit, co všechno se může stát.
Mám 735 s 8.1, ten telefon má dostat novou verzi v první vlně a zatím nic nedostal, takže jde stále jen o testovací sestavení. Druhá Lumia 520 běží na TP a byl bych dost nerad, kdyby tohle bylo finální, takhle se hotový systém nechová, hlavním problémem je věčně plná RAM.

Když člověk čte ty komentáře na síti,tak já si počkám,až mi ta aktualizace přijde-než se trápit...

Úplne prvé čo urobíš je:
1,kúp si krabičku cigariet
2,uvar liter čiernej kávy
3,prípadne dobrý sex nezaškodí
4, Začni!!!
--
Ale baterka leze dolů teda brutálně... Při minulých pokusech myslím takhle rychle neletěla. Ráno jsem měl 100%, teď je poledne a mám 27.
--
Po aktualizaci byl ok a vše behalo jak hodinky. Bohužel následuje to co doposud na každém buildu u W10 - záseky, padání aplikací neskutečné lagování, stáhnu vrchní roletku a ona sjede po 15s. HR s tim nic neudělá prostě to vypadá ze jak si systém po aktualizaci načte vše a par dni šlape tak se postupně zahltí a je z toho nepoužitelný šrot. Edge - mohu se třeba utukat na odkaz třeba 50 krát až pak ho otevre. Hrůza.
--
Edge neschopny browser. Pomalost, otvori stranku a video v clanku tak na piaty pokus. Niekedy je nemozne v clanku oznacit text pre skopirovanie. Obcas spadne pre zmenu cely browser. Ako chcu stihnut vychytat cely W10, ked len Edge je jeden z desiatok nedokonalych veci. Pripomina mi to WM 6.5 :) kde som si castokrat ponadaval. Ale to boli pionierske doby.
--
Ahoj, přisel někdo jak nastavit vlastní vyzváněcí tóny? ring tone makery nefungují, ani soubor ze složky ringtones to nebere.