Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskarna m125nw wifi..?

Zdravím všechny a mam prosbu, potřeboval bych na tiskárně hp m125nw nastavit wifi, jenže když zmacknu na tiskárně wifi chce to na routru dat wps jenže tuto funkni můj router nemá, a když zkusím zadat přes dodaný software, trvá mi to asi půl hodiny a pak to nahlásí chybu..nesetkal se s tím někdo?dekuji...
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Ta tiskárna by měla mít i LAN. Zapoj to do routeru pomocí kabelu. I tak mudeš mít možnost tisknout přes WiFi (NB nebo PC pošle po WiFi data do Routeru a ten je pošle po kabelu tiskárně. Navíc to bývá spolehlivější, než když tiskátna komunikuje přes WiFi).
Případně, až zjistíš jakou IP přiřadil DHCP tiskárně, tak ji můžeš zadat do prohlížeče a nastavit WiFi přes webové rozhraní, kterým většina síťových tiskáren disponuje.